Wycieczka do Michałówki
Wycieczka do Michałówki
Grupa I i II odwiedziły gospodarstwo agrturystyczne w Michałówce. Braliśmy udział w warsztatach z pieczenia ciasteczek, jechaliśmy wozem, poznawaliśmy ciekawe zwierzęta i bawiliśmy się na powietrzu.
Grupa I i II odwiedziły gospodarstwo agrturystyczne w Michałówce. Braliśmy udział w warsztatach z pieczenia ciasteczek, jechaliśmy wozem, poznawaliśmy ciekawe zwierzęta i bawiliśmy się na powietrzu.
Z okazji Dnia Dziecka odbyła się Opimpiada sportowa. Przedszkolaki zmagały sie z różnymi konkurencjami, a towarzyszył na duch sportowej walki i dobry humor oczywiście.
Z okazji Dnia Dziecka rodzice dzieci z grupy I i III przygotowali dla dzieci bajkę "Porady wróżki Dobrej Rady"
Całoroczny projekt edukacyjny "Czuciaki w krainie emocji"
Grupa III, IV i V wybrały się do Dinoparku w Kołacinku w poszukiwaniu przygód i dobrej zabawy.
W tym roku na Festwialu Orkiestr Przedszkolnych reprezentowała nas grupa III
Odwiedził nas pszczelarz, który bardzo ciekawie opowiedział o zwyczajach i życiu pszczół. Dzieci miały okazję dotknąć ramek z prawdziwego ula, zobaczyć wnętrze ula, poczuć sie jak pszczelarz w prawdziwym stroju i osprzęcie pszczelarskim. Na zakończenie wszyscy robiliśmy świece i zawieszki z pszczołami.
Lepimy bałwana w przedszkolnym ogrodzie
Eksperymenty i doświadczenia przedszkolaków
Występ grupy V w Domu Opieki Społecznej